Продам: Укриття вагону, вкладиш в вагон: виготовлення та постачання - Купить: Укриття вагону, вкладиш в вагон: виготовлення та постачання, Днепр - Продажа: Бизнес и промышленность - другое Днепр - 3065700

Найти
 


Объявление

Укриття вагону, вкладиш в вагон: виготовлення та постачання - Бизнес и промышленность - другое

Код: 3065700 Создано: 30-12-2022 06:42

Цена: 2 700 грн. ₴

Продам, предлагаю: Бизнес и промышленность - другое, Украина, Днепр и Днепропетровская область

Виготовимо по індивідуальним розмірам, параметрам укриття вагону або вкладиш в вагон. Матеріали: стандартна тканина - 80 ламінована, також є можливість пошити із щільної ламінованої тканини - 170 г/кв. м. Ф1/Ф2 Пропонуємо співробітництво по виробництву та постачанню: - Вкладишів в вагон з ламінованої тканини. - Укриття для вагонів з люверсами або мотузкою. - Біг Бегів (постійно в наявності 20-40 різних видів, є різні комбінації та розміри). Уся продукція нова. Можливо виготовлення з логотипом Вашої компанії. Самовивіз або відправка Новою Поштою. За консультацією та для замовлення звертайтесь до нашого підприємства. Проконсультуємо по вкладишах та підберемо необхідний Вам Біг Бег. Тел.: 097-322-85-11 (Tel / Vibеr / Tеlеgrаm / WhаtsАрр). Контактна особа - Дмитро.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Дмитро
 
Фамилия: Дмитро
 
Контактный телефон: 0973228511
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки